איבזור רכבים - לנסיעה נעימה ובטוחה יותר

הנהגים בישראל, משקיעים המון ברכבים שלהם, הם מצחצחים רוכשים אביזרים שונים לרכב, כך שאנו רואים כי תחום איבזור רכבים, הפך להיות כבר שם דבר בישראל. שוק אביזרי הרכב, נמצא בצמיחה תמידית. כאשר מדובר על רכב פרטי למטרות פנאי, קשה להגדיר גללים לבחירה של אביזרים לרכב, היות ולכל נהג יש את ההעדפות שלו. יש כאלה שישימו דגש על החיצוניות של הרכב ויש ששמים דגש על פנים וחלל הרכב. יש חנויות לאבזרים המיועדים לרכב, אך שי חברות המשדרגות באופן מורכב יותר רכבים שונים, אם להסעות, למטרות עבודה, ביטחון או רכבי נכים.  יש חברות המביאים שלדה של אוטובוס או משאית, ישירות מהחברה וחברת זיווד ואבזור רכב, שיש לה מהנדסי רכב, מבצעת את האבזור מ א-ת'. יש שדרוג ואבזור של מערכת מיזוג האוויר, תאורה, חיפוי קירות פנימיים בעץ מיוחד ויוקרתי, שטיחים, ריפוד ועוד.
ניתן למצוא שלל של שדרוגים ואביזרי רכב אשר יהפכו את הרכב ליציב יותר, נוח ובטיחותי לנסיעה. ניתן לבצע שדרוג ואבזור כללי , אם במערכת מיזוג מפנקת עם בקרת קירור, מערכת מולטי מדיה, מושבים חשמליים לכוונון על פי הנוחות של הנוסעים והנהג, חיפוי קירות פנימיים של הרכב בעץ, שטיחים מעוצבים, הכהית חלונות, חיפוי גג פנימי ועוד אבזור רכב שיגרום לכם לנהיגה נוחה ומפנקת. ישנן חברות שמשדרגות ומאבזרות את כל סוגי הרכב ויש לברר במה החברות הללו מתמחות במיוחד, אם רכבי עבודה שונים או גם רכבים פרטיים למטרות פנאי בלבד.

 

אבזור רכב לנכים- אסור להתפשר

הרבה נכים מחליפים מדי שנתיים את רכבם ומעוניינים באבזור שיקל עליהם את הנהיגה ויגרום להם לנוחות ובטיחות. גם חברות הסעות, אשר מספקות הסעות לציבור הנכים, צריכים להיות מאובזרים ומתאימים לנכים, או לנהיגה עצמאית לנכים, כך שהאזור יכלול,   מערכת אוטומטית לנהיגה, דוושות מוגבהות ועוד. חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר מספקת אביזרי רכב לנכים. ניתן לבקש מימון חלקי מהביטוח הלאומי. יש לוודא כי כל האביזרים הללו, יהיו תחת תו תקן ישראלי, כך שהנכים יקבלו מוצר בטוח.
בהרבה מקים, ניתן להתבלבל משלל האבזור הקיים לרכבים ולמטרות השדרוג של סוגי הרכב השונים זו הסיבה כי כדאי להגיע לחברה העוסקת בשדרוג, אבזור רכב וזיווד רכבים, כגון מיניבוסים, מוניות, משאיות ורכבי ביטחון. אחד השיקולים המרכזיים הוא התקציב, ניתן לבצע הכל, כדאי כי תקבלו הצעות מחיר מכמה חברות, תקבלו ייעוץ מקצועי ואז תחליטו מה הכי ישתלם לכם לבצע ברכב, שיהיה נוח ומעוצב. ככל שתשקיעו ברכב שלכם, התוצאה תורגש מיד. תוכלו לברר לגבי מוצרים ואביזרים שיהיו חסכוניים יותר, כך שיש להתרכז במה שבאמת נחוץ לכם לנהיגה נעימה ובטוחה.


שוויקי תעשיות רכב בע"מ


 עם שוויקי אבזור רכבים- השמיים הם הגבול..

רבים מהנהגים יודעים כי אבזור רכב, יעשה פלאים בחוויית הנהיגה. חלק מהנהגים משדרגים את רכבם לא רק למטרות פנאי, כי אם למטרות של רכב הסעות כגון לימוזינות מפוארות שמחייבות פאר וייחודיות, חלק מאבזרים קרוונים, אוטובוסים של חברות הסעה, מיניבוסים, רכבי נכים ועוד.  אחת החברות הידועות בתחום שדרוג מורכב יותר, הינה שוויקי תעשיות רכב בע"מ.  החברה קיימת למעלה מ-5 שנים ומחזיקה בסגל מקצועי כמו מהנדסי רכב, אשר משרטטים את השדרוג ומכינים אותו למטרה המיועדת. ניתן לשדרג , לבזר ולבצע זיווד רכבים בחברה, אשר חרטה על דגלה מיומנות, מקצועיות ושירות מעל לכל תחרות, אז כאשר, אתם חושבים על אבזור רכב, תזכרו את השם, "שוויקי תעשיות רכב בע"מ.
 

 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפון