ביובית בירושלים- webdir

ירושלים של סתימות ...

בירת ישראל הנצחית מתהדרת במבנים הכי עתיקים ויפים בעולם, אבל כשמדובר בבניינים בני מאות שנים, מן הסתם הביוב שלהם כבר לא ממש זורם, ואם לא החליפו את הצנרת לחדשה, אז לפתוח סתימה כזאת "עתיקה" זו ממש אומנות, ובירושלים מה לעשות, זה קורה הרבה, הרבה בניינים לפעמים פשוט "סתומים".
כדי לדעת להשתלט על בעיות אינסטלציה כמו בבניינים ובבתים העתיקים של ירושלים,  צריך חברת ביובית כמו של בר צבי שעובדת בירושלים ובסביבה והיא מהותיקות בעיר, שיודעת יפה מאוד מאיפה מתחילים הצינורות, לאן הם הולכים ואיפה הם נגמרים ואם אתם לא מזמינים אותם, לא בטוח שמישהו אחר יודע לקרוא את המפה התת-קרקעית של הביוב שלכם.
 

בלאי וקורוזיה, פיצוצים בצינורות- חייבים פיתרון!

 אחד הדברים שמאפיינים צינורות ישנים כמו שיש בהרבה בתים ובניינים בירושלים זה שהם מעלים קורוזיה, מחלידים ולאט לאט מתפוררים או מתנתקים מהצנרת ואז יש מה שנקרא- פיצוץ בצינור. המים של הצינור הזה מחלחלים בתוך הקיר או ברצפה ואז השכנים מלמטה רואים רטיבות או בתקרה או בקירות, מצב מסוכן ביותר במיוחד לאנשים עם בעיות בנשימה.
רטיבות בקירות גורמת לעובש שהוא עצמו גורם למחלות שונות של דרכי הנשימה ולכן איך שהם רואים רטיבות- צלצלו לביובית של בר צבי, ותקבלו את הפיתרון הכי מהיר, הכי נכון והכי קצר. כי בר צבי מכיר את כל הבעיות של הבניינים בירושלים ואף אחד אחר לא יוכל לעשות עבודה כמו שהוא עושה בחצי הזמן ובחוכמה של איש מקצוע שיודע יפה מאוד מאיפה מתחיל הפיצוץ ולמה יש דליפה.
 

זורקים זורקים ויש סתימה- ביובית בר צבי מזהירה!

הרבה אנשים נוטים לזלזל בחוקים של אינסטלציה. בר צבי ביובית מספרים כי הם מוזעקים להרבה מאוד דירות ובתים עקב סתימות לא כל כך תמימות, שנגרמו עקב חוסר זהירות של בעלי הבית.
זה קורה בעיקר בבתים ובדירות ישנות בירושלים, הצינורות כל כך ישנים ששום דבר חוץ מצרכי ביוב לא יכול לעבור בהם וכל מרכיב אחר, עלול לסתום אותם.
יש בתים ובניינים בירושלים שהצנרת שלהם אפילו לא יכולה להכיל נייר טואלט מה שאומר שאסור להשליך אותו לפח. ובכל זאת- ביובית בירושלים בר צבי מוזעקת לא אחת לבתים שבהם יש סתימה בגלל הצטברות של נייר או פריטים אחרים שהושלכו ללא מחשבה מה שגורם לסתימה, מה שמצריך ביובית ואם כבר ביובית בירושלים אז רק של בר צבי.
 

טיפול מונע לפני הסתימה הגדולה- למפעלים באזורי תעשייה!

ביובית בר צבי נותנת שירות על בסיס קבוע למפעלים שיש להם פסולת של שמנים או חומרים כימיים. החומרים הללו כאשר הם עוברים בצנרת הביוב הם עלולים בטווח הרחוק לגרום לסתימה בלתי הפיכה. כדי למנוע זאת עושה ביובית בר צבי טיפול מונע מדי כמה חודשים של שאיבת מים ושטיפת צינורות בלחץ חזק, מה שמונע הצטברות של פסולת ומאידך גם מונע סתימה.
 

איפה הסתימה? בשביל זה יש מצלמה!

לביובית של בר צבי שעובדת בירושלים ובסביבה יש ציוד ומכשור משוכלל שעוזר להם לאתר את הסתימה במהירות בזק. מדובר על החדרת מצלמה אשר משפת את כל מה שקורה בצינורות, ומאידך גם מעבירה תמונה מלאה אודות הסתימה, כך יכולים בחברה להבין איפה הסתימה ולהחליט מהי הדרך הכי קצרה והכי נכונה להגיע לצינור זה ולשחרר את הסתימה.

ביובית בר צבי מזהירה- חאפרים גורמים לסתימה!!!

עוד אין לכם איסטלטור קבוע? אז אנא מכם היזהרו מחאפרים ובחרו את המומלצים ביותר.
ביובית בר צבי מזהירה, כי לעיתים קרובות היא מוזמנת לתת שירות בבתים ובבניינים שהיו בהם אינסטלאטורים חאפרים ובלתי מקצועיים שהם אלה שגרמו להחמרה של בעיית אינסטלציה, רק גבו כסף ולא פתרו את הבעיה.

לא רק שהם לא יוצאים צדיקים, הם חאפרים מסוכנים והם עלולים לגרום לכם לנזק בצנרת שיגרום לכם לנזק כספי כבד!!!

כנסו בבקשה לרשת האינטרנט ובחרו בחברה מומלצת, עם ציוד כשיר ומשוכלל ועם מומחים שיודעים מאיפה מתחיל הצינור ואיך מגיעים המים לברז שלכם. חברה מוסמכת כמו ביובית בר צבי עם קבלות, ניסיון ומיליון לקוחות מרוצים.
ביובית בר צבי היא מהחברות המובילות והאחראיות עם "שעות ביובית" שהופכים אותה למספר אחת בתחום האינסטלציה בירושלים ובסביבתה
 
תפריט דף הבית טלפון