הדברה - webdir


רגע לפני שחברת ההובלות מגיעה לדירתכם ומתחילה להעמיס ארגזים, ספות ומיטות, עצרו לרגע ונסו להבין האם הדירה החדשה שלכם מוכנה למגורים וראויה להם.

 

הדברה לפני מעבר דירה - חשיבות 

אחד הנושאים החשובים ביותר שיש לשים אליהם לב הוא נושא ההדברה, ואין זה משנה אם מדובר בדירה חדשה (מהניילונים), בדירה שנקנתה מדיירים אחרים או בדירה שכורה. פיתויים שונים עשויים למשוך אליהם נמלים, ג'וקים, חולדות, יתושים ואפילו טרמיטים, ובפני כל מזיק שכזה צריך להתגונן היטב, ועדיף לעשות את זה מראש, עוד לפני שנכנסתם אל הדירה. אתם יכולים לבדוק עם הדיירים הקודמים האם בוצעה הדברה בדירה ומתי זה קרה לאחרונה, ובהתאם לכך לקבל את ההחלטה. בכל מקרה מומלץ שתזמינו בעצמכם חברת הדברות מקצועית שתטפל בסוגיה הזו מבעוד מועד, עוד לפני שהארגז הראשון שלכם נכנס אל הדירה.
 

בחירת חברת ההדברה – וסוג ההדברה

אז איך בדיוק בוחרים חברת הדברה שתטפל בנושא הזה בשבילכם? קודם כל תתייעצו עם חברים. סביר להניח שיש ביניהם כאלה שהזמינו חברת הדברה בשנה או בשנתיים האחרונות והם יכולים להעיד על איכות העבודה שבוצעה ועל המידה שבה ההדברה אכן החזיקה מעמד לאורך זמן. אם כן, הרי שעם חברה כזו כדאי לכם להתייעץ על האפשרות של הדברת הדירה החדשה שלכם. במהלך שיחתכם עם החברה נסו להבין בדיוק איזו שיטת עבודה מנחה אותה, והאם המדביר המקצועי שצפוי להגיע אליכם ישתמש בחומרים כימיים שהם רעילים ועשויים לדרוש מכם יומיים נוספות של היערכות ושמירת מרחק מהבית, או שמא יתבצע שימוש בחומרים טבעיים במסגרת שיטה של הדברה ירוקה (או הדברה אורגנית כפי שיא עשויה להיות מוכרת במקומות שונים). ערכו גם מחקר משלכם על החברה, ולרשותכם עומד האינטרנט שיספק לכם מידע דרוש והמלצות נוספות במידת הצורך.
 

על מה לא מתפשרים?

ניסיון, מומחיות ואמינות. שלושת המרכיבים האלה חייבים לאפיין את חברת ההדברות שבה אתם בוחרים לביצוע עבודות הריסוס אצלכם בדירה. הניסיון והמומחיות יבטיחו עבודה איכותית והדברה שתרחיק מכם כל יצור ומזיק שאיננו רצוי בבית, ואילו האמינות תבטיח לכם שהתוצאות יישארו לאורך זמן ובמידת הצורך – יהיה לכם למי לפנות. אל תתפשרו בנושאים הללו כלל, משום שהם אלה שיכריעו עד כמה פעולת ההדברה תהיה אפקטיבית ותצליח להרחיק מזיקים. חברות הדברה שונות כמו http://www.pesti.co.il/ יוכלו להבטיח לכם תוצאות איכותיות לאורך זמן, וגם אם חברה אחרת תציע לכם מחיר זול עד כדי גיחוך, אין זה אומר שהיא משתמשת בחומרי ריסוס איכותיים...
 
תפריט דף הבית טלפון