5 טיפים לשמירה על המזרן שלכם
 
רכשתם מזרון חדש? תתחדשו! אין ספק כי אחד מהפינוקים הגדולים ביותר שתוכלו לבקש הוא לישון טוב, על מזרן איכותי ומפנק שיעינק לכם לילה טוב וארוך – בדיוק כפי שמגיע לכם אחרי יום עבודה ארוך. אז לאחר שיש ברשותכם את המזרן החדש שלכם, המטרה היא לשמר את האיכויות שלו ולהבטיח כי הוא ישרת אתכם כמה שיותר זמן. אם כן, הנה לפניכם 5 טיפים חיוניים לשמירה על המזרן החדש שלכם.
 

1.עוטפים את המזרן במגן מזרן:

 
קניתם מזרונים חדשים? כעת הגיע הזמן גם לקנות מגן למזרון שלכם. מדוע זה כל כך חשוב? ללא מגן שמיועד למזרן שלכם, השכבה היחידה שתתחום היא המצעים שלכם. לא אחת קורה שבתום לב נשפכים לכם דברים על המזרן – החל מבושם, דרך מרק ועד כוס קפה. כל נוזל כזה שמגיע במגע עם המזרן מיד נספג לתוכו, וסילוק הריחות ממנו הופך למלאכה סבוכה שלא תרצו להיכנס אליה. לכן, תחמו את המזרן שלכם עם המגן שיבטיח כי גם במקרים בהם ישפכו לכם נוזלים על המיטה, הם לא יצליחו לחדור אליו.
 

2.טרמפולינה לילדים? בטח שלא:

 
הכייף הגדול של הילדים הוא לבקר בחדר השינה שלכם וליהנות מזמן איכות איתכם. ילדים מראים את השמחה שלהם המון פעמים דרך קפיצות שמחה שהן דרך הבעה לגיטימית וחיונית. מה קורה בעת שהם קופצים על המזרן שלכם? הם עלולים בטעות לפגוע באיכות שלו. בשום פנים ואופן לא קופצים על המזרן, שכן קפיצות שכאלו יכולות להרוס את המבנה שלו וכך גם את מידת הנוחות ממנו. לא חשוב אם יש ברשותכם מזרונים אורטופדיים או כל מזרן אחר – על המזרן רק שוכבים.
 

3.מנקים את המזרן במים? לא בטוח:

 
אחת הטעויות הנפוצות היא לנקות את המזרן באמצעות מים. אכן, המים הם הפתרון האידיאלי לניקוי של הרבה דברים אחרים, אך לא כשזה מגיע אל המזרן שלכם. במידה והמזרן התלכלך ואתם רוצים לסלק את הלכלוך, חשוב להשתמש בתכשירים מתאימים בלבד, ולרוב מדובר על תכשירים המתאימים לניקוי יבש. מים יספגו אל תוך המזרון ויכולים לפגוע בו.
 

4.הופכים את המזרן אחת לחודש:

 
משקלם של שני אנשים בוגרים על מזרן הוא משקל לא מועט, ועל כן חשוב להפוך אותו אחד לחודש לצד השני שלו. מדובר על המלצה המגיעה מהיצרנים, והמלצה זו נועדה לשמר את צורתו של המזרן מבלי לגרום לשקעים בו או לפגיעה במבנה שלו. על כן, אחת לשלושים ימים, דאגו להפוך אותו לצד השני שלו.
 

5.לא אוכלים על המיטה:

 
אז כן, כנראה שארוחת בוקר המגיעה עד אליכם למיטה היא פינוק שכל אחד היה רוצה לזכות בו, אך זיכרו כי אכילה על המיטה גם פותחת פתח ללכלוך על המזרן. על כן, אם אתם כבר אוכלים את ארוחת הבוקר במיטה שלכם, דאגו שיהיה לכם את מגן המזרן. בתיאבון!
 

 
תפריט דף הבית טלפון