אחת ולתמיד: למה אימון אישי תמיד עדיף יותר?
 
כיום רבים אלו שדבקים באורח החיים הבריא שכולל תזונה נכונה, וגם תכנית אימונים עשירה המתבצעת עם מאמני כושר אישיים. לצד אלו המתאמנים בפורמט של אימונים אישיים, עדיין יש המון מתאמנים שבוחרים לבצע את תכנית האימונים שלהם בחדרי הכושר הגדולים. יחד עם זאת, נדמה כי ישנה תמימות דעים ביחס לעובדה כי אימון עם מאמן כושר אישי מסתמן כיעיל יותר, עדיף יותר ומספק יותר. רוצים לדעת למה? כל התשובות לפניכם.
 

התאמה מלאה אל הלו"ז שלכם:

 
ראשית, לא ניתן להתעלם מההיבט הלוגיסטי. כשאתם מתאמנים בחדרי הכושר הגדולים, עליכם להתאים את עצמכם אל לוח הזמנים שחדר הכושר מפרסם בתחילתו של כל חודש. כך, אתם צריכים לצאת מהעבודה מוקדם, להתעורר בבוקר מוקדם כדי להספיק לחוג שאתם רוצים לקחת בו חלק וכדומה. מה קורה כשאתם מתאמנים עם מאמן בפורמט של אימון כושר אישי? המאמן מתאים את האימונים אליכם על פי לוח הזמנים האישי שלכם. כך, הופכים את האימון לנוח יותר ולכזה המתאים את עצמו אליכם, ולא להפך.
 

מגדירים יעדים ובונים תכנית אימונים:

 
קשה מאד להגדיר יעדים ותכנית אימונים בחדרי הכושר הגדולים. המכשירים שאתם רוצים להתאמן בהם לא תמיד פנויים, החוגים שאתם רוצים להגיע אליהם לפעמים נמצאים בתפוסה מלאה וצריך להרשם אליהם שבוע מראש וכך נדמה כי הדרך שלכם אל הגזרה שחלמתם עליה, סבוכה עוד לפני שהתחלתם להתאמן. מנגד, עם מאמן כושר שאיתו אתם עובדים באופן אישי, אתם מגידרים יעדים שמתאימים לכם בלבד על פי הרצונות שלכם ובהתאמה בונים תכנית אימונים. המאמן לא לוקח בחשבון עוד מתאמנים, אלא רק אתכם ומשקיע רק בכם.
 

מוטיבציה כחלק בלתי נפרד מהאימון:

 
חלק מההצלחה של התהליך ושל אימוני הכושר היא המוטיבציה המוענקת לכם מהמאמן. כשיש לכם מאמן אישי שעובד איתכם ומשקיע בכל שעת האימון רק בכם, אתם זוכים לכמויות ענקיות של מוטיבציה ושל עידוד בכל רגע שרק תרצו – במהלך האימון ואפילו בין האימונים. מאמני הכושר האישיים עובדים לא רק על חיזוק הגוף שלכם, אלא גם על חיזוק הפאן המנטלי שתורם גם הוא לתוצאות ולהנאה אידיאלית מהתהליך הנפלא שאתם עוברים.
 

תשומת לב המוענקת רק לכם:

 
חשוב לא פחות: תושמת הלב המוענקת לכם. בחדרי הכושר הגדולים בעת שתתאמנו, לא בטוח שמאמני הכושר יוכלו לתקן אתכם על תרגילים שאתם עושים לא נכון בכל רגע נתון, והם גם לא יהיו שם להעניק לכם טיפים חיוניים וזאת מאחר והם צריכים לחלק את תשומת הלב שלהם לכל המתאמנים במכון. ברגע שתתאמנו עם מאמן אישי, כל תשומת הלב שלו תוענק לכם וכך אתם עוברים תהליך מלמד, שיעניק לכם כלים גם להתאמן לבדכם באם תרצו בכך. מתאמנים ושומרים על הבריאות עם המאמנים האישיים.
 

 
תפריט דף הבית טלפון