מנעולן בחיפה- webdir

ניר מנעולים- ואתם בטוחים

קרה לכם פעם ש... ננעלתם מחוץ לבית? שפרצו לכם לבית? שמפתח המכונית נשבר ואחרתם לעבודה? שאבדתם מפתח? שהייתם חייבים להחליף את הדלת במהירות כי היא לא הפסיקה לחרוק? או שהשארתם את הילדים עם בייביסיטר ודאגתם שהבית לא מספיק מוגן?
גם אם המצבים הללו התרחשו וגם אם לא- יש מקרים שאיננו יכולים לצפות אך אנו בהחלט יכולים להתכונן אליהם ולהקדים תרופה למכה. במקרה זה- ניר מנעולים הוא התרופה שלכם.


פורץ מנעולים בחיפה- webdir

אין מה לומר- השירות פשוט נהדר!

ניר מנעולים- מנעולן בחיפה הינו מנעולן וותיק ובעל ניסיון אשר מחזיק באישור משטרת ישראל, עובד בפריסה ארצית וזמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (מלבד יום שבת), כך שתוכלו להזמין אותו בכל שעה ולהיות בטוחים שהוא יגיע במהירות ויפתור כל תקלה בצורה הטובה ביותר.
ניר יוכל להעניק לכם מגוון שירותים ביניהם: פריצת דלתות, התקנת קודונים, שכפול שלטים לרכב, לבית ולמכונית, שחזור מפתחות, התקנת מנעולים, התקנת מצלמות אבטחה ומערכות מיגון נוספות, שדרוג דלת, תיקון דלת ועוד – חשיבתו היצירתית וניסיונו הרב לא ישאירו אתכם חסרי אונים!

אין סיבה לחשוש כשחושבים מראש

אז אם אינכם רוצים להיקלע למצבים בעתיים ולא נעימים אתם מוזמנים להוסיף את מספר הפלאפון של ניר מנעולים, מנעולן בחיפה-  053-571-7955וליהנות משקט נפשי- עם ניר מנעולים תהיו בידיים בטוחות ותמיד- אבל תמיד יהיה לכם למי לפנות.

ניר מנעולים- מנעולן בחיפה ואתם בטוחים

 
תפריט דף הבית טלפון