מנעולן בת"א - webdir


מזל טוב! הגעתם לאחת מהערים המבוקשות ביותר בעולם למגורים וגם אחת הצפופות - תל אביב. העיר שופעת עסקים, מסעדות, בתי קפה, גלריות, חנויות ואין ספור פעילויות המושכים אליה בכל שנה עשרות אלפי אנשים אשר מחפשים לעבור לגור בתל אביב בין אם במטרה לעבור לדירה גדולה יותר בשל שינויים בהרכב המשפחה, בין אם להצטרף לדירת שותפים או בין לעבור לגור בעיר לבד.
 

מדוע אנו זקוקים במעבר דירה לעיר שירות מנעולן בתל אביב?

כמות הדירות והרכבים בעיר מצריכים מנעולנים רבים הפועלים באזורי המגורים השונים שכן העיר מחולקת לאזורים: צפון תל אביב - שכונות כמו צהלה, תל ברוך, המשתלה, רמת אביב וכדומה. מרכז תל אביב - כל האזור שמתחיל מנמל תל אביב במערב, הצפון הישן בצפון, יהודה המכבי במזרח ושדרות רוטשילד בדרום. דרום העיר זה האזור שמתחיל מרחוב מקווה ישראל, דרך נווה צדק ועד יפו. מכיון והעיר מחולקת להמון שכונות ואזורים, לרוב נוכל לאתר בעלי מקצוע ביניהם מנעולנים, חשמלאים ואינסטלטורים על פי אותם אזורים. יחד עם זאת, מכיון שהתחלופה בעיר גבוהה מאוד בשל כמות גדולה של סטודנטים ואזרחים ״זמניים״, בכל מעבר יש להחליף מנעול מחדש, שכן אין אנו יודעים מי היה בדירה לפנינו. המנעול אותו נבחר בשילוב הצילינדר יהווה עבורנו סוג של רשת ביטחון לתקופה שבה נגור בדירה בין אם מדובר בתקופה זמנית או לטווח ארוך.
 
 
אילו שירותים מנעולן בתל אביב מספק?

החלפת מנעול - מתי ואיך?

תפקידיו של המנעולן משתנים בהתאם לצרכים של הלקוח. בין השירותים הנפוצים ביותר אותם מבצע מנעולן בת"א עבור לקוחותיו השונים - פרטיים ועסקים הוא שירות של החלפת מנעול. החלפת מנעול יש לבצע כאמור כאשר אנו נכנסים לבית חדש ואין אנו יודעים מי היו הדיירים הקודמים בו ולכן אנשים רבים וודאי מחזיקים במפתח.
 
גם במצבים של פריצה או איבוד צרור המפתחות שלנו, נהייה לרוב זקוקים לשירות של החלפת מנעול. לעומת זאת, יש מצבים מסוימים שבהם אין צורך להחליף את המנעול וניתן רק לתקן את המנגנון עצמו - הצילינדר. במצבים בהם המפתח נמנע מלהסתובב בצורה חלקה או עושה סיבובים על ריק, זה לרוב יראה שהבעיה הינה בעיה טכנית בצילינדר אותה ניתן לסדר. לעתים פעולה פשוטה כמו שימון המנעול בתרסיס מיוחד תסייע לפתור את הבעיה.
 

שירותי פריצה

חשוב להבין שלא כל מנעולן בתל אביב הוא גם פורץ. מתי נזדקק לפורץ?. במצב שבו הצילנדר עבר שחיקה מסיבית, כלומר עשו בו שימוש במשך שנים רבות וכתוצאה מכך הדלת לא נפתחת, לרוב הדבר מראה על כך שנצטרך לבצע פריצה. גם איבוד של המפתח,  מפתח שנתקע בתוך המנעול או פריצה כושלת על ידי גנב לרוב ייאלצו אותנו להזמין שירותי פריצה. במצבים בהם אנו זקוקים לשירותי פריצה הדבר החשוב ביותר הוא רמת הזמינות של המנעולן שכן לרוב מדובר במקרים דחופים.
 
שירותים נוספים אותם מנעולן מקצועי מבצע בפועל על פי הצורך הם שירותי תיקון דלתות מכל הסוגים - לבתים פרטיים ולעסקים, תיקון, איפוס והתקנה של קודנים לרכב, שירותי פריצת רכבים, התקנה ופריצה של כספות ועוד.
 

מה צריך לבדוק טרם מזמינים מנעולן בתל אביב?

חשוב לזכור כי בכל מה שקשור לשירותי מנעולנות, נושא הבטיחות והבטחון שלכם ושל הקרובים לכם חשוב מאין כמוהו. עליכם לוודא שהמנעולן אותו אתם בוחרים הינו מנעולן מוסמך שעבר הכשרה מתאימה, מחזיק ברישיון טכנאי ותעודת אמינות מטעם משטרת ישראל. כך תוכלו לדעת בוודאות שמדובר בבעל מקצוע אמין, מקצועי שאפשר לסמוך עליו בכל פעולה, תקלה, פריצה או התקנה. 
 
תפריט דף הבית טלפון