סולם יעקב אולם אירועים- webdir


ישנם אירועים מיוחדים שעלינו לחגוג וכמובן שכולנו מעוניינים באירוע המיוחד ביותר ובמקום ייחודי. הדבר הראשון שיש לבצע הוא לערוך רשימת מוזמנים, כך שעל פי כמות המוזמנים שלנו לאירוע, נדע איזה אולם עלינו לשכור, יש אולמות אירועים, המתאימים ל-150- 200-300- או אפילו ל -800 איש. הכל תלוי בסוג האירוע וכמה הזמנו לחגוג איתנו את שמחתנו.  היום, בניגוד לפעם, רבים מעוניינים באירועים אינטימיים ,דווקא אירועים קטנים, כגון אירועים עד 200 איש, הפכו להיות פופולריים יותר. אבל מושקעים. ההוצאה על אירוע היא גדולה, ככל שיהיו יותר אנשים, ההוצאה תהיה גדולה יותר ומשפחות רבות נכנסות ללחץ, גם בגלל ההוצאות המרובות, אך  גם בגלל המצב הכלכלי הקשה בארץ, רבים מצאו את הפתרון האידיאלי כגון, אירוע מושקע מאוד, ללא כמות גדולה מאוד של מוזמנים.
 

אולם אירועים בחיפה- לאירועים אינטימיים ובלתי נשכחים

אירועים קטנים, יכולים להיות הרבה יותר מוצלחים ומשוקעים, מאשר אירועים גדולים. נגמר העידן של אירועים המוניים ומרעישים ודווקא אירועים אינטימיים וקטנים, הפכו להיות מבוקשים יותר, בשנים האחרונות. גם חתונות בוטיק ובכלל, אירועי הבוטיק, הפכו להיות טרנד בכל האזורים בארץ.
 

אולם אירועים לחינה מרוקאית בחיפה- לחגוג בארץ ולהרגיש במרוקו 

רבים מבני עדות המזרח, אוהבים לחגוג חינה אותנטית. ישנם  מקומות מיוחדות כגון אולם אירועים בחיפה המציע מקומות מיוחדים בתפאורה אוטנטית, המעניק אווירה מיוחדת במינה. כל המאכלים המרוקאיים לחינה, הטקס, התלבושות ואפילו מוזיקה חיה של מרוקאים ניתן לארגן באולמות אלה. החינות הפכו להיות נפוצות וניתן למצוא מגוון של חינות כגון: חינות מרוקאיות, טוניסאיות, הודיות , תימניות ועוד. ישנם אולמות אירועים קטנים ואינטימיים אך מפוארים ומיוחדים שחרטו על דגלם את אירוע החינה. כל אירוע, ניתן לחגוג על פי מנהגי העדה באולמות מיוחדים אלה כמו אולם אירועים בחיפה שיעניק הרבה יותר מאשר האולמות המיועדים לאירועים גדולים.
 

זה לא אלף לילה ולילה.. זה סולם יעקב

ישנם אולמות לאירועים קטנים, אך האולם המדובר ביותר, הינו אולם אירועים בחיפה, מיוחד במינו בשם סולם יעקב. מדובר על אולם שמתמחה באירועים קטנים כגון חינות, חתונות, בר או בת מצווה ברית, ברית ועוד. באולם עצמו, קיימת מתפרה שתופרת את בגדי החינה המרוקאית, מה שגורם למקום להיות עוד יותר מיוחד. הרבה מחשבה ומשאבים, הושקעו באולם זה ובעל המקום, זאב אלון, שהגיע בכלל מעולם ההי טק, עשה הסבה דרמטית והחליט לפתוח את האולם מתוך אהבתו למטבח.

העיצוב של אולם סולם יעקב והפריטים המיוחדים בו, הגיעו היישר ממרוקו בסגנון העיר קזבלנקה. ומי שנכנס לאירוע באולם, מרגיש כאילו הוא נמצא באחת האגדות של "אלף לילה ולילה"...במטבח של אולם האירועים סולם יעקב, ניתן למצוא מגוון רב של תפריטים, שנבנו במיוחד לאנשים עם הרגלי אוכל שונים כגון תפריט טבעוני, צמחוני, מאכלים ללא גלוטן, כל סוגי המאכלים המרוקאיים המקוריים, כמו: קוסקוס, פסטייה, מוח, שקדי עגל, עוגיות מרוקאיות לחינה ועוד, מבושלים באמצעות טבח מרוקאי.
מי שמעוניין בכניסה גרנדיוזית ומיוחדת, ניתן לבקש מבעל האולם והוא אף יכול להציע לבעלי האירועים, כניסות בעלות אטרקציות מיוחדות,  שלא ראו באף אולם.
בעל האולם, זאב אלון, פתוח להצעות מיוחדות של בעלי האירוע והוא משקיע בלקוחותיו במטרה שיהיו מרוצים ויגשימו חלום של אירוע. האוהלים המיוחדים ממרוקו, נמצאים וניתנים להתקנה באולם האירועים עצמו, מה שמקנה אווירה מרוקאית אמתית ניתן לבקש את ארגון האירוע מבעל האולם, המכיר את הספקים האידיאליים, כך שהאירוע יהיה מאורגן מא'-ת'.
המחירים הם נוחים ומתאימים לכל כיס בהשוואה לאירועים כה מושקעים ומיוחדים ,שיעניקו לכם הצוות המסור והחם של אולם סולם יעקב בחיפה.
 
תפריט דף הבית טלפון