צביעת מגרשי ספורט - כל המידע

אם אתם חושבים לצבוע מגרש מגרש ספורט, בראש ובראשונה, יש להשתמש עם פריימר, שהוא צבע יסוד הגורם לטרנספורמציה של משטח שהוא מחוספס, כגון אספלט., פריימר, הופך אותו לאחיד וחלק. אם אתם מעוניינים לבצע צביעה יסודית על מגרש ספורט קיים, ההמלצה של חברת י.ש.ע מגרשי ספורט הינה לבדוק אם ישנם סדקים תחילה ולמלא אותם בחומר מיוחד כגון חומרים ממשפחת אקריל שמותאמים במיוחד לצביעת מגרשי ספורט. חשוב לבחור את שכבת הציפוי של המגרש, כך שתגן על השחקנים מפני החלקה.  הפרמטר שהוא חשוב אף הוא, הינו לוודא כי חומר הציפוי מכיל הגנה מקרני  השמש האולטרה סגוליות.
חברת י.ש.ע צביעת מגרשי ספורט, עובדת אך ורק עם חומרים איכותיים ובטיחותיים, המגנים על השחקנים מפני החלקה. כלומר, חומרים שיש בהם מקדם שחיקה גבוה. בישראל בגל החום העז ששורר בה, במיוחד באביב ובקיץ, מומלץ להשתמש עם צבעים איכותיים, אשר יש בהם כבר ציפוי, כך שלא יהיה צורך לבצע עבודה כפולה ולצבוע שוב את מגרש הספורט לאחר תקופה קצרה יחסית.

השלבים שיש לבצע בצביעת מגרשי ספורט

צבעת מגרשי ספורט, מתבצעת בכמה שלבים ואילו הם:
  • שטיפת המגרש לפני הצביעה
  • תיקון סדקים או חריצים שהתהוו במגרש עם השנים
  • מילוי סדקים או חריצים בחומר אקרילי, צביעה ראשונה עם פריימר שהוא צבע היסוד
  • צביעה ראשונה עם צבע מיוחד
  • סימון מגרש על פי הייעוד שלו
השכבה השנייה תתחיל מהמקום בו הסתיימה הצביעה הראשונה. הכמות של הצבע, תהיה 0.8 ק"ג עבור מ"ר. עובי הציפוי לאחר שתי שכבות הצבע, יהיה 1.5 מ"מ. יש לציין כי זמן ביצוע בין הפריימר לשכבת הצבע הראשונה, יהיה  בין 2-6 שעות, אך הכל תלוי גם במזג האוויר ביום הצביעה. לאחר הצביעה בשכבה השנייה, יש להמתין בין 2-4  שעות.. יש לציין, כי את הפריימר לאחר ניקוי המגרש מאבק ושטיפתו, יש ליישם בשעות הבוקר המוקדמות, בכדי למנוע גושים.
 
צביעה חדשה של המגרש, תדגיש את קווי הגבול בו, כגון הפנדל, ה- OUT והקרן וכן, תגרום לו להיות חדש ויפה יותר מהבחינה החיצונית. יש לערוך את הצביעה לפני שהצבע מראה כבר סימני שחיקה או דהייה, כך שהמגרש ייראה טוב, כל ימות השנה.
 

כיצד בוחרים חברה אמינה לחידוש וצביעה של מגרשי ספורט?

על מנת להיות בטוחים כי הצביע ה של מגרש הספורט תצליח, יש לבחור חברה אמינה שיש לה ניסיון רב, לברר עם אילו חומרים היא עובדת, מי נמנים על לקוחותיה, כגון עיריות, מועצות, מתנסים גדולים, בתי מלון וכדומה. אחת החברות הבולטות בתחום זה, הינה חברת י.ש.ע צביעת מגרשי ספורט. כדאי ללכת רק על חברה מקצועית, כך שהמגרש יהיה מושלם, אם בחידוש אטו בצביעה ויהי לכם שקט, מגרש שנראה למופת שהשחקנים והצופים ייהנו ממנו.
 

צביעת מגרשי ספורט- זה י.ש.ע   עבודה עברית

אם אתם מעוניינים בחידוש וצביעה של מגרשי ספורט, כדאי כי תפנו לחברה המתמחה בהקמה, חידוש וצביעת מגרשי ספורט כמו י.ש.ע  צביעת מגרשי ספורט. החברה עוסקת ומתמחה מזה שנים רבות בהקמה, צביעה וחידוש של מגרשי ספורט מכל הסוגים, ציפוי אקרילי למגרשי אספלט, צביעה וסימון מגרשי ספורט, אולמות ומגרשי טניס, ייצור מתקני ספורט אולמות ומגרשי טניס, התקנה של מתקני תאורה וגידור ועוד. הצוות המקצועי של החברה, מביא עמו מקצועיות והמון לקוחות מרוצים. לחברת י.ש.ע שירות מעולה ויחס אדיב, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עמידה בלוח הזמנים ומהירות ודיוק בביצוע העבודה. השירות ניתן בכל רחבי הארץ והחברה עובדת עם החומרים האיכותיים ביותר, המתאימים למזג האוויר בישראל. על כל עבודה שהחברה מבצעת, ניתנת אחריות לשנתיים.
 
תפריט דף הבית טלפון