צניחה חופשית - חוויה שקשה להסביר במילים

למרות הכותרת של הפוסט הנוכחי, עדיין בחרנו לנסות ולהעביר לכם במילים את אחת החוויות המופלאות שאתם או מישהו עליו אתם חושבים הולכים לעבור. אם הגעתם לעמוד שלנו סביר להניח שאתם מתעניינים, שוקלים או רוצים להפתיע מישהו שאתם אוהבים בצניחה חופשית. לאחר עשרות אלפי צניחות שהועברו אצלנו ב- SKT KEF ניתן להגדיר את החוויה המדהימה הזו במילה אחת שאומרת הכל - אקסטרים!. מילה שחוזרת על עצמה שוב ושוב בכל פעם מחדש.
 
אז בואו ננסה רגע להגדיר את התחושות שעוברות בבטן, בראש, ברגליים לאדם שחווה לראשונה את החוויה המטריפה הזו - צניחה חופשית…
 
  • אדרנלין - חשבתם שאתם יודעים מה זה אדרנלין? טעיתם! ברגע שתגיעו למטוס והמטוס ימריא, תמלא את כל הגוף שלכם תחושה מטורפת של אדרנלין שזורם בעצמות, ברקמות, בשרירים ובכל תא ותא בגוף שלכם. אדרנלין בצורה מוגברת שפשוט יגרום לכם להתלבל מרוב…
  • התרגשות - מכירים את הדבר הזה שנקרא התנסות במשהו בפעם הראשונה? אתם לא מצליחים לישון בלילה, לא מצליחים להפסיק לחשוב על זה, לא מצליחים לנתק את המחשבה של מה יהיה ואיך זה יהיה. אתם חושבים על זה, מרגישים את זה, נושמים את זה כי אתם פשוט מתרגשים בטירוף!!! - זה מה שתרגישו מאותו רגע שתחליטו שאתם עושים צניחה חופשית או תבינו שמישהו שכל כך אוהב אתכם בחר להעניק לכם את המתנה המושלמת הזאת!. המון התרגשות תלווה אתכם מאותה רגע של מודעות עד ליום שאחרי הצניחה. לא תפסיקו לדבר על זה, לא תספיקו לספר על זה לחברים שלכם וזה פשוט ילווה אתכם לפחות לכמה ימים.
  • ציפור דרור - בואו נדבר רגע על הרגע עצמו. הרגע שאתם קופצים מהמטוס, המצנח נפתח ואתם פשוט נמצאים שם, ברגע הזה. זו ההזדמנות שלכם להרגיש ציפור דרור לכמה דקות שלמות באוויר. אתם רואים את הכל מלמעלה אבל זה לא כמו ממטוס, פה אתם גם מרגישים את זה. הרוח מלטפת את הפנים שלכם ואתם פשוט חסרי נשימה מהנוף המדהים שניצב שם לנגד עיניכם. זה באמת רגע חד פעמי, יחיד ומיוחד.
  • זיכרון - כשתהיו אחרי החוויה הזו שנקראת צניחה חופשית, מה שיישאר לכם זה זיכרון מתוק ונעים עם רצון גדול לעשות את זה יום אחד שוב פעם.
 
אז אם אתם חושבים להפתיע מישהו, רוצים גם לעשות את החוויה הזו במקום הכי מקצועי עם המדריכים הכי מגניבים שיהפכו את החוויה האולי קצת מפחידה הזו למשהו כייפי ובלתי יתואר, SKT KEF זה לגמרי המקום לעשות את זה. שם תרגישו בטוחים, תרגישו שאתם בידיים טובות כי בסך הכל זה מה שאנחנו עושים כבר כל כך הרבה זמן, יום אחרי יום.
 

לצאת מהשגרה עם צניחה חופשית

החיים לרובנו הם סוג של שגרה. בכל יום אנחנו קמים לעבודה, מארגנים את הבית ו/או את עצמנו ופשוט מתחילים עוד יום… אחת הדרכים למצות את החיים וגם להנות מהם מה שנקרא ״לשבור את השגרה״ הלפעמים לא פשוטה הזו, היא פשוט לעשות דברים מיוחדים, כיפיים, לא שגרתיים שיתבלו את היום יום שלנו עם קצת מתיקות, חריפות וחמצמצות!. זו הדרך! צניחה חופשית היא חוויה מסעירה בה כל החושים משתתפים וכל האיברים בגוף - כולל האיברים הפנימיים לוקחים חלק. אז אנחנו מזמינים אתכם להתנסות במשהו חדש, משהו אחר, משהו מרגש אתם רק צריכים להחליט, אנחנו כבר נדאג לכל השאר!. 

לפרטים נוספים הכנסו לאתר  
http://skykef.co.il/

 
תפריט דף הבית טלפון