ריהוט גינה לגן - webdir


 

הגן זהו המקום שלך להתרווח, להתפנק, לארח חברים בכיף ולבלות זמן איכות עם הילדים שלך. אחרי שהשקעת במדשאה מטופחת, דאגת למלא את הערוגות בצמחיה ולשים עציצים יפים בפינות, זה הזמן גם לדאוג למקומות ישיבה נוחים. פעם היו משתמשים בכיסאות פלסטיק זולים ומסתפקים בשולחן פלסטיק נפתח.
היום ריהוט הגן הוא פריט עיצובי שמשתלב עם סגנון הבית ותורם לאסתטיות ולתחושת הביתיות והנוחות שלך. ריהוט גינה לגן יכול להגיע בסגנונות שונים, החל מסגנון כפרי שבו משתמשים במגוון חומרים טבעיים ועד לריהוט יוקרתי המורכב משילובים של מתכת, זכוכית, ראטן ועוד.
 

איזה סוגים של ריהוט גינה קיימים

הפרטים שמהם מורכב ריהוט גן כוללים פינות ישיבה, מיטות שיזוף, נדנדות, ערסלים, שמשיות, מערכות מודולריות מכל מיני גדלים ועוד. אנו מציעים מערכות ישיבה יוקרתיות, העשויות מאלומיניום בשילוב ראטן ואשר מורכבות מכמה חלקים הדרושים לך, כל זאת מחומרים בעלי איכות גבוהה העמידים בפני נזקי מזג האוויר הישראלי, כגון שמש בקיץ או גשם בחורף. אלומיניום הוא חומר קלאסי לריהוט גן שכן הוא עמיד וניתן לשטוף אותו בקלות עם צינור מים בגינה עצמה. כמו כן אנו מציעים מערכות יפהפיות העשויות מעץ ואשר משדרות סגנון כפרי וביתי, ומדגישות את העיצוב הטבעי של הגינה. נוסף על כך באפשרותך לבחור במערכות ישיבה העשויות ממתכת מגולוונת ואת השולחן לקשט באבן או בפסיפס, לפי הדוגמה ולפי העיצוב המבוקש. כל המערכות שלנו מאפשרות לך להתרווח בכיף בגינה שלך או במרפסת, בתוך ריהוט המעוצב בסגנון האהוב עליך.
 

כיצד לבחור את ריהוט הגינה שלי

על תהליך הבחירה של ריהוט גן להיות מלווה באיש מקצוע, שיתאים את המערכת לעיצוב של הגינה שלך ולתנאים הסביבתיים שלה. לדוגמה, אם ריהוט הגן מיועד להיות מונח במקום חשוף לשמש ולגשם, יש לקבל הדרכה כיצד לטפל בו. עץ זקוק לשימון אחת לפרקים, כדי של יאבד את הברק שלו ולא ייסדק. אלומיניום לעומת זאת עמיד בפני פגעי מזג האוויר הישראלי – הוא לא מחליד, לא נסדק ויכול לשמור על גמישותו במשך שנים רבות. אם הריהוט יעמוד ליד בריכה יש לקבל הדרכה כיצד לטפל בו כדי שלא יינזק מהמים והבוץ. לאחר בחירת המערכת המבוקשת, אפשר להוסיף לה פריטים נוספים, המתאימים לסגנון ולצבעים שנבחרו, כגון שמשייה, כיסא נדנדה, ערסל, מיטת שיזוף וכל מה שנדרש. האחריות על כל המוצרים היא מלאה וזמן האספקה קצר.  
 
תפריט דף הבית טלפון