רכבים לפירוק- webdir

קונה רכבים לפירוק- מה עלינו לבדוק?

ישנם אנשים רבים שאינם מכירים היטב את נושא מכירת רכב לפירוק. לא פעם, נתקלתם במודעות של קונה רכבים לפירוק, מדובר על חברות אשר מוכרות את הרכבים למטרת מחזור ברזל וכן, חלק מחלקי הרכב שעדיין נמצאים במצב שמיש, נמכרים לאנשים פרטיים או למוסכים שנמצאים בקשר עם אותן חברות שמתמחות בפירוק רכבים. חבל שהרכב שלכם, סתם יישב בחניה ויתפוס מקום ברחוב, מה שיגרום גם לנזק סביבתי, כגון חלודה, אבק, סכנה לילדים שיכולים להיכנס לרכב ולהסתכן וכן, לבעלי חיים אשר ישתכנו בו, כגון עכברים או חולדות.
לפעמים, רכב ישן מאוד לא נמכר או שאתם מחליטים כי כבר השקעתם יותר מדי משאבים ברכב הישן וכל הזמן ,הוא אינו מפסיק להתקלקל, היות והוא כבר עשה את שלו. מהבחינה הזאת, אין מנוס, כי אם למצוא חברה מוכרת של קונה רכבים לפירוק ופתרתם את הבעיה. יש להגיע למשרד הרישוי ולהודיע על מכירת הרכב לפירוק, בכדי שלא יעשו בו שימוש. עם הנייר הזה מטעם משרד הרישוי, המאשר, כי הרכב רשום כי הוא אינו כשיר לנסיעה ונמכר עקב כך, תוכלו לפנות לחברה הקונה רכבים מפירוק.

מהי גריטה ובאיזה מצבים משתמשים בה?

גריטת רכבים ישנים או כאלה שהורדו מהכביש היות והם נחשבים כ:"טוטל לוס"  , מתבצעת ברכבים פרטיים בלבד, אשר גילם הוא מעל 20 שנה, אשר יש להם רישוי שנתי בתוקף ושהם אינם מעוקלים. כאשר אתם מחליטים למכור את הרכב שלכם לפירוק, יש לציין בשיחת הטלפון עם החברה הקונה רכבים לפירוק, באיזה דגם מדובר ומה השנתון שלו.  תוכלו להתקשר לכמה חברות פירוק רכבים, אשר יתנו לכם עוד הצעות מחיר ולהחליט מהי ההצעה הטובה ביותר עבורכם.
התשלום על הרכב לפירוק, ניתן במזומן והשירות הוא עד הבית. אחד מנציגי החברה לפירוק רכבים, יגיע עד פתח ביתכם ויגרור את הרכב למגרש הגרוטאות, שם יפרקו אותו, ימיינו את החלקים שיימכרו למוסכים או נשים פרטיים במידה והם עדיין ברי שימוש. גם נידות בטיחות, המורשות ממשרד התחבורה, רשאיות להחליט כי הרכב שלכם הוא אינו תקין ויש להורידו מהכביש

מקור לא רע לחלקי חילוף ישנים

ישנם אנשים מסוימים שיש להם רכב ישן וקשה למצוא חלק חילוף מסוים, או רכב יוקרה, אשר החלק שלו הוא יקר או קשה להשגה. היות ובמגרשי מכוניות לפירוק, ניתן למצוא את כגל סוגי המכוניות, הדרך היעילה והטובה ביותר למצוא חלקי חילוף מסוימים היא, רכישת חלקי החילוף ע"י בירור טלפוני עם קונה רכבים לפירוק. הרבה רכבים חדשים מושבתים, עם כל הכאב שצריכים להיות מורדים מהכביש, בגלל תאונה. מצבים שאין בהם ברירה כמו שסי שנשבר, עלולים להיות מסוכנים לנהגים ולנהגים או הולכי רגל, הרכב עלול להתפרק והוא מאוד מסוכן לשימוש.                                   

רכישת רכבים לפירוק- שירות מהיר ויעיל

                                                       
אם תחפשו ברשת ותתייחסו למודעות שיש על גבי עמודים, לוחות מודעות, עיתונים וכדומה, תגלו, כי ישנן הרבה חברות המעוניינות לרכוש רכבים לפירוק לא פעם נתקלתם בנוסח מודעה כמו: קונה רכבים לפירוק. אחת מהחברות האמינות היא ניר המהיר. החברה קיימת הרבה שנים והיא נוסדה לשם פתרון נכון ומקצועי לשמירה על איכות הסביבה ומחזור של ברזל וחלקי חילוף לרכבים ישנים המעוניינים בחלקים שהם עדיין תקינים וניתנים לשימוש חוזר. זהו שירות משתלם להרבה אנשים שרכבם כבר אינו בר תיקון והם מעל ל-15 שנה על הכביש, פולטים גזים רעילים ומזיקים לסביבה. במקום שהרכב יושבת, תוכלו למכור אותו לפירוק.                                                              
 
 
תפריט דף הבית טלפון