שיפוצים- webdir

שיפוצים –עיצוב ושדרוג תנאי המגורים

שיפוצים הם עולם ומלואו, ניתן למצוא בהם תחומים שונים כמו: עבודות בגבס, צביעה, ריצוף, אינסטלציה, עיצוב הבית ועוד. בתחום זה, פועלים אף קבלנים, בעלי מקצוע בתחום הצביעה, האינסטלציה, הנגרות, הריצוף ועוד. גודל כל פרויקט יתאים לרצון השינוי וההשקעה בבית של הדיירים והן, בגודל הבית או הדירה. ישנם הרבה זוגות, אשר מחליטים לרכוש דירה מיד שנייה וישנה ולבצע בה שינויים באמצעות קבלן ובעלי מקצוע, פעמים רבות שינוי זה, הינו מהיסוד, אך ערך הנכס, יעלה פי כמה, לאחר שדרוגו, באמצעות בעלי מקצוע בתחום שיפוצים. שי לציין, כי גם דירות חדשות, עוברות שדרוג ועיצוב, ע"י בעלי הבית. הצורך שלנו לשנות את סביבת המגורים שלנו, להחליף אווירה ולהתרענן הינו תהליך לא קל. ניתן לבצע אותו בדרך קלה ופשוטה יותר. ישנן עבודות בסדר גודל קטן, או גדול. אם מדובר בצביעת חדר או שניים, או שבירה ובניית קירות , שדרוג חדר האמבט, המטבח, החלפת הריצוף, מערכת האינסטלציה, ועוד, כאן, מדובר על פרויקט גדול ויש לבחור אנשי מקצוע כמו קבלן שיפוצים, אשר יבצע את העבודה בדרך הטובה, האיכותית ויעמוד על פי הזמנים שהבטיח. המחיר של פרויקט השיפוצים, יהיה תלוי באיכות העבודה וחומרי הבניה בהם השתמש הקבלן.


כתב כמויות- נעים להכיר...
אם תכינו כתב כמויות יחד עם הקבלן, שיהיה ברור ומסודר, זה יקל עליכם המון. חשוב להכין את כל התכנית  של הפרויקט של שדרוג ועיצוב פנימי מחדש של הנכס לפני שבכלל מתחילים לשפץ. שיפוצניק מקצועי, יוכל לנסח נכונה, את כתב הכמויות שיהיה מפורט ויחסוך לכם ולו זמן מיותר והרבה כאבי ראש בהליך זה.  כתב הכמויות, יכלול:

  • פירוק והריסה

  • עבודות עפר

  • עבודות בנייה

  • אינסטלציה

  • חשמל

  • גבס

  • טיח

  • צבע

  • שיפוץ מטבח

  • שיפוץ חדרי אמבט

כתב הכמויות, יכיל את המחיר של חידוש ושדרוג על יחידה בנכס, באילו חומרי בנייה ישתמש הקבלן וכדומה.  יש לציין, כי כתב הכמויות, יוכל להיערך, גם באמצעות אדריכל, מהנדס בניין או באמצעות הלקוח עצמו אם הוא בקיא בכך.

 

לקחת את הנכס כמה צעדים קדימה ולשפץ


בדירות רבות, לאחר שלא מבצעים בהן שיפוצים כמה שנים, הדירה נמצאת במצב גרוע. הצבע יתקלף, סדקים יופיעו בקירות הנכס, מערכות הביוב והחשמל מתחילות להראות בעיות, עובש שיכול לגרום ריח בלתי נסבל ויזיק לבריאות ועוד. המטרה כאן הינה ברורה לגמרי, להגיע למצב סביר של הנכס ולשדרג את מקום המגורים או העסק כמו משרדים שאף הם זקוקים לשדרוג. אנשים רבים, מעוניינים בשינוי ומצב אסתטי ונעים של הנכס בו הם גרים או עובדים. במילים פשוטות- לקחת את הנכס כמה צעדים קדימה. מיותר לציין, כי אתם הם אלה שאחראים על התוצאה הסופית של מראה הנכס לאחר שדרוגו, היות ובחירה נכונה של קבלן המבצע עבודות של שדרוג, תיקון וסידור המערכות השונות בנכס, הוא זה שיביא לתוצאות המיוחלות. ישנן הרבה חברות של קבלן שיפוצים ובחירה של חברה מקצועית כמו ידיים טובות, תעניק לכם את התוצאות, מעל ומעבר למה שציפיתם, היות ובתחום זה, אתם יכולים לצאת בזול או ביוקר....הכל תלוי בבחירה המושכלת שלכם. בידיים טובות, שהיא חברה המשפצת מבנים שונים כמו בתים, דירות עסקים ועוד, תוכלו לקבל את כל מה שתרצו לתקן או לשנות בנכס שלכם, תחת קורת גג אחת. ניתן למצוא בידיים טובות מגוון רב של עבודות הקשורות לבנייה כמו: ריצוף, צביעה, החלקת קירות, שיפוץ מבנים ואחזקתם, עבודות חשמל ואינסטלציה, ניסור בטון, פינוי והריסה, עבודות אלומיניום, נגרות מטבחים , קירות גבס ונישות דקורטיביות, קרניזים מעוצבים לתקרה וכל עבודות עיצוב פנים. חברת ידיים טובות, עובדת רק עם חומרי בנייה איכותיים. על פי העקרונות של בעל חברת ידיים טובות,  שהוא בעל 15 שנות ניסיון, אי שימוש בחומרי בנייה איכותיים, יכול להביא לתוצאה הפוכה, כמו למשל, רצפה עקומה בגלל חוסר מקצועיות ובחירה לא נכונה בחומרים, עבודה חובבנית של התקנת קירות גבס, בעל מקצוע בתחום החשמל שאין לו מספיק ידע, יכול לגרום לקצרים וסכנה במבנה, אינסטלטור שאין לו את המקצועיות הדרושה להחלפת מערכת אינסטלציה שיכולה לגרום לקלקול המערכת ולנזק ועוד.
 

קריטריונים חשובים לבחירה של חברה אמינה בתחום הבנייה והעיצובישנם קירות שיש לבדוק אותם היטב, לפני שחושבים להרוס אותם, על מנת להגדיל חללים שונים בנכס. זו בדיוק הסיבה שיש לבחור בקבלן המתמחה בעבודות השונות של חידוש נכס ושינוי החללים. קבלנים שהם מורשים ומקצועיים, יש להם את המהנדס שלהם, שיראה את התכנית של שינוי החללים במבנה ויוכל להחליט, אילו קירות {שהם אינם קירות תומכים} ניתן להרוס ואיזה מהם לא ניתן. ייתכן ויהיה צורך גם באישורים שונים של הוועדה לתכנון ובניה, הרי אתם לא מעוניינים בסיכון של בני הבית ושלכם או קנסות מיותרים ולכן, ככל שתשכילו לבחור חברה של בנייה וחידוש מבנים, כך יהיה לכם שקט נפשי שהכל מתנהל כשורה ועל פי החוק.

 

תוספת קומה או חדר?

 
אחת האפשרויות של יצירת מקום נוסף במבנה קיים זה שיפוץ של עליית הגג שהיא בעצם חלל נוסף שאינו מנוצל. ישנם במשפחות רבות,  ילדים מתבגרים שמעוניינים בחדר פרטי משלהם. ניתן להפוך חדר בעליית הגג לחדר מגורים או חדר עבודה, הכל על פי הצרכים שלכם. ניתן להרחיב את הבית ולהעלות את ערך הנכס באמצעות שינוי מבורך זה. קבלן שיש לו את כל הצוות הדרוש, יוכל לעשות לכם פלאים ולהביא את הנכס שלכם למצב חדש ושונה תוך הוספת חללים בלתי מנוצלים שיכולים לשרת היטב את בני הבית ואתכם. במקום לחפש נכס גדול יותר ולהתחיל להוציא כספים מיותרים, עלויות של שיפוץ, יכולות להיות הרבה יותר זולות מאשר חיפוש נכס חדש, שיכולה להיות עבורכם עוד דרך מושכלת  לניצול נכון, שדרוג הנכס והעלאת ערכו בהרבה יותר ממה שהוא היה במצבו הקודם.
 
 

לנו יש ידיים טובות ולכם יש ראש שקט...כמה פעמים שמעתם משיפוצניקים את המשפט: "סמוך עליי!", " אני הכי מקצועי והכי זול.. יש לנו דיל מיוחד בשבילך.." וכן אמרות כנף, כאלה ואחרות. זו הסיבה שיש להשקיע, בניתוח של האפשרויות שלכם, השוואת מחירים, חקר על חברות שמבצעות שדרוגים בנכס על כל גווניהם עלויות וכדומה. הבעיה הגדולה והידועה בתחום זה, היא חוסר שביעות רצון מעבודה של הקבלן ובעלי המקצוע אותם הוא מעסיק, עלויות מנופחות ללא הצדקה, אי עמידה בזמנים ועוד כהנה וכהנה..  כאן, יש להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים שכבר בוצעו אצל עבודות שונות לשדרוג הנכס וכך, תוכלו להיות בטוחים, כי אכן מדובר על חברה רצינית שמעסיקה עובדים מקצועיים וחוקיים {מה שחשוב לא פחות} ואחריות מלאה שתהיה בכתב כמו חוזה שמקשר בין בעל הנכס לחברה. חברת ידיים טובות, מעניקה אחריות מלאה על כל העבודות אותן היא מבצעת בתחום הבנייה וחידוש המבנים וכן, חוזה מסודר ומקצועי המבטיח לכם  ראש שקט בביצוע העבודות השונות כפי שציפיתם. אז במקום לשבור את הראש ולהיות שפן ניסיון של חברה לא מקצועית, הגיע הזמן שיהיה לך ראש שקט. זקוק לבעל מקצוע מומלץ? היכנס לאתר שיפוצים נט
 
 

 
תפריט דף הבית טלפון