שף פרטי לאירועים
 
אם עד לא מזמן היה נהוג להביא חברת קייטרינג בכדי שתכין את המנות לאורחים באירועים השונים, היום כבר אפשר להזמין שף פרטי לאירועים. כל האטרקציה והאופי המיוחד של האירוע, ממוקדים בשף, אשר מכין מול האורחים את המנות הטעימות ביותר. אנשים אוהבים לראות את השף מבשל, במיוחד כאשר תכניות הטלוויזיה הפופולאריות שמגישים השפים הידועים בארץ, הפכו להיות אהודות בקרב הרבה ישראלים שאוהבים ויודעים להעריך מהו אוכל טוב.
 
ניתן למצוא שפים פרטיים אשר עורכים אירועים עד לכמות מצומצמת של אנשים כמו 100-150 איש. מדובר על היערכות שאינה פשוטה מצד השף ולכן זוהי הכמות המקובלת. לעולם שף יחיד, לא יבשל באולם אירועים גדול שיש בו מוזמנים רבים. 

 
בחירת המנות הנפלאות שמכין שף פרטי לאירועים
 
ניתן לראות את התפריט מראש ואף להגיע לטעימות במטבחו הפרטי של השף. הרבה מאוד שפים, יש להם חברת קייטרינג או מטבח תעשייתי משלהם ששם ניתן לפגוש אותם ולקבוע לגבי אירוע. תוכלו לבחור, על פי סוג האוכל הרצוי לכם, או התפריטים השונים של השף כמו למשל אוכל חלבי שהוא עשיר מאוד וניתן בקלות להזמין אף מנות צמחוניות או טבעוניות וכן, מנות ללא גלוטן לאלה ששומרים לא לאכול גלוטן או לחולי צליאק.
 
אם בחרתם במזון חלבי, כדאי כי תחפשו שפים פרטיים, אשר מתמחים בהכנת מזון זה. היום ניתן לשלב גם סדנת בישול יחד עם השף שמגיע ויוכל להראות למוזמנים, כיצד הוא מכין את המנות האהובות עליהם כל כך. השף יכול לתת למוזמנים טיפים מסודות המטבח ולבטח הם יכינו אותם לאורחים או לב ני המשפחה.
 
שף פרטי למסיבות ואירועי חברה
 
האווירה של שף פרטי באירוע, היא מיוחדת, כל המוזמנים ממוקדים איך ומה הוא מכין. המנות חמות ומוגשות ישירות לאורחים, הוא מבשל במהירות ומיומנות כה רבה, עד שזה נראה ממש כמו להטוטן במטבח. שפים רבים יודעים למשוך את תשומת הלב של האורחים ולמקד אותם. לרוב, השפים הם אנשים מיוחדים, הם יודעים להצחיק ולספר לאורחים תוך כדי בישול, מקרים מצחיקים שקרו להם בזמן לימודיהם או במקומות שבו הם היו מוזמנים לבשל, תוך כדי הכנת המנות לאורחים.
 
הכימיה שתהיה ביניכם לבין השף הפרטי שתזמינו, היא גורם נוסף   לבחירה נכונה של מי שיחזיק לכם את האירוע ביד רמה. הגיבוש החברתי באירוע שלכם, יהיה בעיצומו ולו רק באמצעות חוויה קולינרית, אך בהחלט מגבשת וחברתית בעלת אווירה מיוחדת.
 
 

 
תפריט דף הבית טלפון