​מפונים לחברת Real Up לאיתור נדל"ן מסחרי

בעלי עסקים זקוקים למגוון שירותים מקצועיים בתחומי הנדל"ן, החל משירותי ייעוץ וליווי, דרך איתור משרדים מתאימים למכירה או להשכרה ועד למציאת פתרונות מימון מתאימים. לקבלת שירותים אלה חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה, שמורכבת מצוות יועצים וסוכנים שירותיים ומקצועיים שיוכלו להעמיד לרשותכם את כל הכלים הדרושים לאיתור המשרד האידאלי עבורכם. אנשי הנדל"ן הפועלים בחברת Real Up הם יועצים בעלי הסמכה וניסון במגוון תחומים, לרבות מכירת נכסים מניבים, שטחים לבנייה רוויה, נדל"ן מחסרי וקרקעות חקלאיות, וכן שיווק פרויקטים למגורים וסיוע בפתרונות מימון. כך, בעוד אתם משקיעים בעסקים שלכם ובאיתור מקום אידאלי שממנו תוכלו לספק ללקוחותיכם שירות מקצועי ואיכותי – חברת Real Up משקיעה מאמצים וכוח אדם ברמה הגבוהה ביותר כדי להבטיח לכם לא רק יחס אישי, ליווי והדרכה, אלא גם תוצאה איכותית ומקום שהוא בדיוק מה שאתם צריכים ומחפשים.
 
מוצאים את מה שאתם מחפשים

עוד בטרם תקבלו החלטה כלשהיא סביר להניח שאתם מגדירים לעצמכם מה אתם צריכים – מה המיקום האידאלי מבחינתכם, מה גודל המשרדים, האם הם כוללים גם שטחי עבודה פתוחים או רק משרדים סגורים, האם וכמה חדרי ישיבות אתם מחפשים ומה מידת החשיבות של החניה הפרטית במבנה שבו תתמקמו. הגדרת הצרכים היא צעד חיוני בתהליך החיפוש אחר הנדל"ן המסחרי המתאים לכם, ואין זה משנה אם אתם מתכוונים לקנות שטח משרדים רחב שבו תוכלו לפתח ולהתפתח, או אם אתם מעוניינים לשכור משרדים שמהם תוכלו לנהל את הפעילות העסקית שלכם. לאחר שהגדרת את הצרכים שלכם, צוות Real Up יעמוד לרשותכם וימצא את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. תוכלו להתחיל לבחון אפשרויות שמתאימות בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם ולהחליט איזה משרד הוא המתאים ביותר למה שאתם מחפשים גם מבחינת מיקום וגם מבחינת שירותים נלווים.
 
אל תתפשרו על איכות

חשוב לזכור שהמשרד שלכם הוא לא רק הפינה הקטנה שבה תעבדו, אלא גם המקום שבו ייסגרו עסקאות חשובות עם שותפים פוטנציאליים, עם משקיעים ובעיקר עם לקוחות. אם כן, אתם זקוקים למקום שממנו תוכלו לנהל את העסקים שלכם בצורה הטובה ביותר, מקום שהוא מסודר ונקי, מטפוח ומאורגן, עם רמת תחזוקה גבוהה ושירותים שמתאימים בדיוק לכם. היועצים של Real Up יעזרו לכם לבחור בדיוק את מה שאתם מחפשים, כך שאם אתם רוצים לשכור משרד במבנה שרמת התחזוקה בו גבוהה, או אם אתם מעוניינים לרכוש קומת משרדים שלמה – תוכלו לעשות את זה באופן מושלם ומתוך מחשבה קדימה על אופי הפעילות של המקום, ועל המטרות שלכם לטווח הארוך. ככל שתהיו מדויקים יותר מראש ותדעו לקראת מה אתם הולכים גם בהמשך הדרך, כך תוכלו לקבל החלטות טובות יותר ולהשקיע בעסק שלכם בדיוק כמו שמגיע לו – ולכם.
 
תפריט דף הבית טלפון