קייטרינג לבר מצווה

 
כמעט בכל אירוע שתהיו מוזמנים, במיוחד אם מדובר על אירועי בוטיק או אירועים גדולים יותר, תמצאו קייטרינג חלבי. המודעות של הקהל הישראלי לאוכל והתפתחות התרבות הקולינרית, גרמה לדרישה של סטנדרטים גבוהים, אם באיכות האוכל ואם ברמת השירות. עם האתגרים הללו מתמודדות חברות קייטרינג, אשר מכינות מנות דגל מיוחדות גם לאירוע קייטרינג לבר מצווה.  הקייטרינג החלבי, הינו בחירה מדויקת ואנינות טעם, היות והמטבח החלבי, מציע עולם שלם של אפשרויות וחיבורים קולינאריים ממזרח למערב .


 
 היום, כאשר יותר אנשים הופכים לצמחונים או טבעונים ולמדו כי מנות טעימות יותר הן דווקא המנות החלביות, הם ישמחו להגיע לאירוע שבו הם יוכלו לטעום מהמאכלים שיתאימו להם. גם טבעונים אינם אוכלים חלב או ביצים, יוכלו להתענג על מנות האנטי פסטי, מאפים מעניינים וקישים עם ירקות, סלטים מגוונים, מרקים על בסיס ירקות ועוד.
 

תפריט חלבי לאירוע בת מצווה יוקרתי

 
יש לבחור יחד עם חברת הקייטרינג תפריט שיהיה עשיר ויתאים לקונספט של האירוע. יש להגיש פסטות במגוון טעמים ורטבים כגון רוטב שמנת, עגבניות, פסטו, בטטה ,פרימה וורה ועוד.  בקשו שפע של סלטים שיהיה בשלל צבעים וטעמים, מאכלים אסיאתיים כגון סושי שרבים אוהבים שיפודי יקיטורי  מסלמון, ירקות מאודים, קישים וכל מיני מאפים עשירים. בסוף האירוע, התשבחות על המאכלים הנהדרים, לא יאחרו להגיע ואתם, פשוט תהיו גאים בבחירה המושכלת שבצעתם.
 
כדאי להשקיע בדגים מסוגים שונים שיהיו איכותיים, שגם הם חביבי הקהל שכבר יודע ומבין מהו אוכל בריא ואנין טעם. יש לדעת, כי קייטרינג לבר מצווה שיהיה בסגנון החלבי, הינו קייטרינג עשיר במיוחד ואין גבול ליצירתיות אם מבחינת המראה של המנות, הדוכנים עם שלל המאכלים וכן, מגשי האירוח הייחודיים שהחברה תציע לכם לאירוע מושלם.
 
 האפשרות של הזמנת בעל חברת הקייטרינג שהוא או היא שף\ית, עשוי לעלות על הפרק, כאשר מדובר על אירוע קטן יותר עד ל-300 מוזמנים. בחירה זו, תקנה לאירוע תחושה של אירוע בוטיק, יוקרתי ומיוחד, כאשר האורחים יצפו בשף\ית אשר מכין את המאכלים המיוחדים ויגיש אותם לצלחות האורחים שרק יתפלאו מהמנות החדשות שלא טעמו עד כה, גם אם הוזמנו להרבה אירועים דומים.
 

ולקינוח...

 
אין כמו הקינוחים בסוף כל אירוע, כאלה שיהיו עשירים ולא בטעמים של פרווה שאנשים ממש לא אוהבים. הקינוחים העשירים שיוגשו בבר המצווה שלכם, יהיו משמנת מתוקה, קרמים, אינסטנט פודינג, קצפת, פירות, שוקולד ומוס על בסיס מוקה עם חלב או שוקולד חלב, שוקולד לבן ועוד קינוחים עם גבינות כגון מסקרפונה שיהיו ערבים לחיך האורחים שלכם שיופתעו מהבחירה המיוחדת שלכם באירוע.
 
 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפון